Nepartinio demokratinio judėjimo (NDJ) pirmininko prof. Povilo Gylio kreipimąsi į Lietuvos visuomenę

Spausdinti

Tikėdamiesi, jog Velykinio periodo metu mūsų teisinės institucijos susilaikys nuo desperatiškų  žingsnių ir nebandys vėl jėga bei prieš jos valią paimti mergaitę iš dabartinių globėjų, matome, jog paslaptingos ir galingos jėgos, panaudodamos kaip įrankį valstybės institucijas, neatsisakė planų izoliuoti vaiką kaip pagrindinį pedofilijos bylos liudininką.

 

Suprasdami, kad teisėsaugoje ir teisėtvarkoje dirba daug gerų  specialistų ir pilietiškai nusiteikusių   žmonių, manome, kad šioje istorijoje  atsiskleidžia sisteminės šios sferos negalios. SISTEMA verčia ir gerus pareigūnus elgtis  prieš savo sąžinę ir pažeidžiant  teisingumo principus.

 

Konstatuodami Kauno žmogžudysčių, paslaptingų dviejų žmonių žūčių ir dviejų mergaičių tvirkinimo bylų tyrimo sąmoningą blokavimą,  stebėdami  šališką viešai išsakomą aukščiausių pareigūnų retoriką, įspėdami dėl realios prievartinio vaiko  atėmimo iš  globėjų grėsmės, prognozuodami pragaištingas mūsų šalies teisėsaugai ir politinei sąrangai pasekmes, mes reikalaujame:

-         sustabdyti necivilizuotą, brutalų ir neteisingą mergaitės atidavimo biologinei motinai procesą, neišsiaiškinus pastarosios tikro vaidmens pedofilijos istorijoje;

-         šalies politinius vadovus prisiimti politinę atsakomybę už teisingumo šiose bylose užtikrinimą. Šalies vadovai turi išsilaisvinti iš paslaptingos grupės įtakų ir atlikti savo konstitucinę pareigą.

-         atnaujinti keturių žmonių žūties aplinkybių tyrimą;

-         iš naujo, be išankstinių nuostatų ir nevilkinant, tirti pedofilijos bylą. Iš to tyrimo turi paaiškėti visi tos istorijos aplinkybės ir pagrindinių asmenų – taip pat L.Stankūnaitės -   tikrieji vaidmenys;

-          kad aukštesnės teisinės sistemos pakopos nevengtų atsakomybės ir visos atsakomybės nepermestų žemiausioms grandims.

 

Jei neaiškios ir nematomos  grupės valdoma teisėsauga ir teisėtvarka blokuos tyrimus, tikros tiesos paieškas, mes, kaip taikaus pilietinio pasipriešinimo neteisingumui judėjimo (surinkta virš tūkstančio parašų) atstovai, esame pasiruošę viešai kelti klausimą dėl personalinės  aukščiausiųjų valstybės ir teismų bei teisėsaugos vadovų atsakomybės už šalyje susidariusią grėsmingą, destabilizuojančią situaciją.

Rašyti komentarą


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Radijo komisas

Turinys Data
Lietuvos privatus finansavimas

Lietuvos privatus finansavimas ( / Dovanoju)

Jus esate Lietuvos ir noretumete padaryti nauja pradžia, be visu skolu, ieškote kredito paslauga, ku...
08-31-2017
82 peržiūra(os)
Įdėti skelbimą Taisyklės

Kalendorius


Orai, orų prognozė Panevėžyje - Orai24.lt

Vardadieniai:


Apklausa

Kur dažniausiai klausotės radijo?

Reklama

AR facebook'e

Facebook Fanbox 1.5.x.0

Apklausa

Jūs esate čia:   ARNaujienosLietuvos ir pasaulioNepartinio demokratinio judėjimo (NDJ) pirmininko prof. Povilo Gylio kreipimąsi į Lietuvos visuomenę