Disco muzikos dainininkė Donna Summer

Spausdinti

Disco muzikos dainininkė Donna Summer mirė sulaukusi 63-ejų metų.

Atlikėja, išgarsėjusi tokiais hitais kaip "I Feel Love", "Love To Love You Baby" bei "Hot Stuff", mirė vakar ryte po ilgos kovos su vėžiu.

Summer gimė Masačusetso valstijoje 1948-aisiais metais, o karjerą pradėjo 8-ajame dešimtmetyje kaip trijulės "Three Dog Night" pagalbinė vokalistė. Pirmą solinį albumą ji išleido 1974 m., jau 1977 m. pakilo į britų singlų topo viršūnę su Giorgio Moroder prodiusuotu hitu "I Feel Love".

Paauglystėje dainininkę įkvėpė Motown merginų grupės, tokios kaip "The Supremes", o vėliau ją sužavėjo Janis Joplin veikla. Summer savo karjeros metu gavo ne vieną vaidmenį Europos miuzikluose, o tuo pat metu darbavosi studijoje.

Sėkmės topuose antrą kartą ji sulaukė 1975 m. kai išleido singlą "Love To Love You Baby", išgarsėjusį tuo, jog dainos įžangoje girdimas viliojantis atlikėjos dejavimas. Daina britų salose pakilo į Top 5-uką. Kiek pakeista dainos versija tapo hitu ir Amerikoje, kur pasiekė antrąją poziciją, o 1976 m. pasirodęs albumas buvo parduotas milijoniniu tiražu.

Summer nesustojo vietoje ir tapo viena sėkmingiausių disco stiliaus atstovių. Jos pasisekimą dar labiau sustiprino 1977 m. albumo "I Remember Yesterday" sėkmė - jame buvo ir legendinė daina "I Feel Love".

Iš viso Summer išleido 17 studijinių albumų, kurių naujausias - 2008 m. "Crayons" - reklamavo pasaulinį atlikėjos turą. Per savo karjerą ji įvertinta penkiais "Grammy" prizais ir daugybe kitų prizų.

Po jos mirties našliu liko vyras dainininkas ir prodiuseris Bruce'as Sudano, jų dukterys Brooklyn ir Amanda bei Summer duktė iš ankstesnės santuokos - Mimi.


Rašyti komentarą


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Radijo komisas

Turinys Data
Parduoda Apple iPhone "7 265GB /" iPhone "7 Plus (pirkti 2 G

Parduoda Apple iPhone "7 265GB /" iPhone "7 Plus (pirkti 2 G ( / Parduodu)

Assalaamu Alaikkum Brother,Sister All products are brand new, unlocked sealed in box comes with 1 ye...
04-11-2017
71 peržiūra(os)
Įdėti skelbimą Taisyklės

Kalendorius


Orai, orų prognozė Panevėžyje - Orai24.lt

Vardadieniai:


Apklausa

Kur dažniausiai klausotės radijo?

Reklama

AR facebook'e

Facebook Fanbox 1.5.x.0

Apklausa

Jūs esate čia:   ARNaujienosMuzikosDisco muzikos dainininkė Donna Summer