Panevėžiečiai kviečiami dalyvauti gražiausios aplinkos konkurse

Spausdinti

Panevėžio miesto savivaldybė skelbia daugiabučių gyvenamųjų namų, įstaigų, įmonių ir privačių valdų gražiausiai tvarkomos aplinkos konkursą.

 

Konkurso tikslas – skatinti panevėžiečius puoselėti aplinkos tvarkymo tradicijas, pavyzdingai tvarkyti, gražinti savo aplinką, ieškoti harmoningo ryšio su gamta, supančia aplinka, ugdyti gyventojų kūrybiškumą, grožio jausmą ir poreikį išsaugoti švarią ir tvarkingą aplinką.

„Jau tapo tradicija kiekvienais metais organizuoti gražiausios aplinkos konkursą. Džiaugiamės, kad vis daugiau panevėžiečių rūpinasi, puoselėja ir gražina savo gyvenamąją teritoriją, taip puošdami mūsų miestą, aplinkiniams suteikdami gerų emocijų. Kviečiu gyventojus pastebėjus gražiai sutvarkytą aplinką informuoti komisiją. Šiemet pakoregavome nuostatus, įtraukėme į komisijos darbą visų vietos bendruomenių tarybų atstovus, skyrėme lėšų įvertinti pačias gražiausias iniciatyvas“, - sako Savivaldybės administracijos direktorė Kristina Vareikienė.

Vertindama konkurso dalyvius komisija atsižvelgs į pagrindinių ir pagalbinių pastatų būklę, teritorijos apželdinimą, ūkinės veiklos ir estetinis vaizdo suderinamumą, mažosios architektūros panaudojimą ir jos būklę, architektūrinės teritorijos planavimą, sanitarinę-higieninę teritorijos sutvarkymo būklę.

Konkurso nugalėtojai pagal didžiausią surinktų balų skaičių bus renkami keturiose kategorijose: daugiabučių gyvenamųjų namų bendrijų, įstaigų, įmonių ir privačių namų valdų savininkų.

Norintieji dalyvauti konkurse iki liepos 31 d. registruojami Savivaldybės priimamajame (3-ioji darbo vieta) arba siunčia laišką adresu: Panevėžio miesto savivaldybės administracijai (Gražiausiai tvarkomos aplinkos konkursui), Laisvės a. 20, 35200 Panevėžys, taip pat el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Informacija teikiama tel. 50 12 25. Konkurso laimėtojai bus išrinkti iki rugsėjo 5 d. Kviečiame panevėžiečius teikti siūlymus dėl gražiausiai tvarkomų teritorijų apžiūrėjimo ir vertinimo. Praėjusių metų nugalėtojai negali dalyvauti šių metų konkurse.

Šiemet konkurso nugalėtojams apdovanoti skirti 3000 Lt.

Rašyti komentarą


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Radijo komisas

Turinys Data
Lietuvos privatus finansavimas

Lietuvos privatus finansavimas ( / Kita)

Jus esate Lietuvos ir jums reikia lešu pirkti nama? Jusu projektams? Arba pirkti automobili, ar geri...
08-11-2017
44 peržiūra(os)
Paskolos jums

Paskolos jums ( / Parduodu)

Paskolos dažnai yra jūsų geriausias pasirinkimas, kai jums reikia nedelsiant finansuoti savo smulkia...
08-02-2017
71 peržiūra(os)
Vienintelis kredito išspresti jusu problemas

Vienintelis kredito išspresti jusu problemas ( / Perku)

Ar noretumete, kad nauja pradžia, be skolu? Tai yra imanoma šiandien! Jus ieškote asmenines paslaugo...
07-27-2017
82 peržiūra(os)
Įdėti skelbimą Taisyklės

Kalendorius


Orai, orų prognozė Panevėžyje - Orai24.lt

Vardadieniai:


Apklausa

Kur dažniausiai klausotės radijo?

Reklama

AR facebook'e

Facebook Fanbox 1.5.x.0

Apklausa

Jūs esate čia:   ARNaujienosPanevėžio miesto ir rajonoPanevėžiečiai kviečiami dalyvauti gražiausios aplinkos konkurse